Prekės

180x90x40x5_2Lentynos HELIOS

Helios lentynos gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų ir yra itin stabilios. Stabilumas yra gaunamas dėl dviejų priežasčių: lentynų rėmams naudojamas storesnis nei kitose lentynose metalas, o lentynų surinkimui naudojami dar ir specialios konstrukcijos sujungimo elementai. Helios lentynas galite pasirinkti iš 1296 skirtingų konfigūracijų priklausomai nuo pločio, aukščio, gylio, lentynų skaičiaus bei maksimalios leistinos apkrovos vienai lentynai. Priklausomai nuo jūsų poreikių lentynas galime sukomplektuoti taip, kad jos išlaikytų 175, 275, 250 ar net 400 kilogramų. Be abejo, lentynų aukštis yra lengvai reguliuojamas ir pritaikomas individualiems poreikiams. Helios metalinės konstrukcijos yra padengtos sidabro spalvos milteliniais dažais, o pačios lentynos pagamintos iš HDF plokštės.

B-24_021Medinės lentynos

Mūsų medinės lentynos yra skirtos tiek privatiems namams, tiek ir komercinės paskirties biurams. Pagamintos iš nuobliuotos pušies, nėra impregnuotos. Lentynos gaminamos iš aukščiausios kokybės gerai išdžiovintos medienos. Kiekviena lentyna išlaiko 30-50 kg svorio. Šiuo metu gaminame daugiau nei 200 skirtingų tipų ir išmatavimų medinių lentynų.

jup4-120-1502Plastikinės lentynos Jupiter

Plastikiniai stelažai Jupiter yra pagaminti iš pilko plastiko. Kiekviena lentyna išlaiko iki 70 kg (lentynose, kurių plotis nuo 130-150cm) arba iki 120 kg (lentynose, kurių plotis 60-120cm) svorio. Pagrindinė spalva yra pilka, o sujungimo detalės (šonai) galimos 3 spalvų: pilkos, žalios arba raudonos. Lentynose yra specialios angos atsuktuvams ir kitiems įrankiams laikyti. Lentynose padaryti skyreliai varžtams ir kitoms smulkioms detalėms. Tai išties labai patogu ir funkcionalu. Plastikiniai stelažai yra atsparūs drėgmei ir nepalankioms aplinkos sąlygoms, todėl puikiai tinka drėgnose patalpose, dirbtuvėse, sandėliuose, garažuose ir t.t. Lentynos gali būti lengvai valomos drėgna servetėle. Stovas yra lengvas, todėl gali būti nesunkiai (be išmontavimo) perkeltas į kitą vietą. Didelis šių stelažų privalumas yra tai, kad jei esate nepatenkinti turimu stovo pločiu ar aukščiu, lentynas gali nesunkiai patys nupjauti ir pritaikyti prie jums reikalingų erdvių. Stelažų aukštis – 142 cm, 180 ir 220cm. Stelažų plotis – nuo 60 cm iki 150 cm (kas 10 cm). Stelažų gylis – 46 cm. Taigi galite rinktis iš 30 skirtingų išmatavimų stelažų.

image20Metaliniai stelažai ORION

Orion stelažai gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų ir yra itin stabilūs. Stabilumas yra gaunamas dėl dviejų priežasčių: lentynų rėmams naudojamas storesnis nei kitose lentynose metalas, o lentynų surinkimui naudojami dar ir specialios konstrukcijos sujungimo elementai. Orion lentynas galite pasirinkti iš 600 skirtingų konfigūracijų priklausomai nuo pločio, aukščio, gylio, lentynų skaičiaus bei maksimalios leistinos apkrovos vienai lentynai. Priklausomai nuo jūsų poreikių lentynas galime sukomplektuoti taip, kad jos išlaikytų 175, 275, 250 ar net 400 kilogramų. Galimas stelažų aukštis – 180/196/213 cm; gylis – 35/40/45/50/60cm; plotis – 90/100/120 cm. Be abejo, lentynų aukštis yra lengvai reguliuojamas ir pritaikomas individualiems poreikiams. Orion metalinės konstrukcijos yra padengtos pilkos spalvos milteliniais dažais, o pačios lentynos pagamintos iš HDF plokštės

7Z_0001Lentynos Dedal

Nors šios lentynos puikiai tinka ofisui ar bet kuriam namų kambario interjerui, jos visų pirma kurtos kaip paprastas, lengvai surenkamas ir patrauklus baldas vaikų kambariui. Rinktis galite iš 7 skirtingų spalvų, taip priderindami lentyną prie jau esamo interjero. Kiekviena lentyna išlaiko 50 kg. Aukštis tarp lentynų 33 cm. Gaminame 3 skirtingų dizainų Dedal stelažus, kiekviename jų galime rinktis norimą lentynų skaičių.
Surinkimui nereikia nei varžtų, nei atsuktuvo – lentynos rėmai yra įsukami vienas į kitą.

ARIEL_205X70X30_6_001Metaliniai stelažai ARIEL

ARIEL – tai ekonominės klasės metaliniai stelažai. Gaminame 3 skirtingų išmatavimų ARIEL stelažus. Kiekviena ARIEL lentyna išlaiko iki 100 kg svorio.