Atsiliepimai

 

Gaminomės helios tipo stelažus.

Tik susisiekus su įmone buvome informuoti apie visas detales, bei buvo patarta, kokių matmenų stelažus geriausia gamintis pagal mūsų turimą patalpą. Visas aptarnavimas buvo greitas ir malonus. Po užsakymo priėmimo ilgai laukti nereikėjo stelažų. Atvykęs montuotojas labai greitai sumontavo visus stelažus. Po darbų nepaliko jokių šiūkšlių, tyliai dirbo. Stelažai labai kokybiški, patvarūs ir nebrangūs lyginant su kitais įmonių gaminamais stelažai.

Sandra Kašiubaitė Mokymų organizatorė, UAB „Profesionalų aljansas“


Mums svarbiausia buvo optimalus gamybinių patalpų erdvės išnaudojimas ir 2,7 m aukščio metalinių stelažų kaina. Ir tuo ir tuo likome labai patenkinti. Ypač kokybiški yra Jūsų Helios stelažai, iš to, ką esu matęs Lietuvoje ir Latvijoje – geriausias kainos-kokybės pasiūlymas šiose rinkose. Sėkmės!

Vladas Skuodis, UAB „Saulės šilkas“ direktorius.


Sveiki,

Noriu padėkoti gerb. Vladui už greitą stelažų „Helios“ organizavimą ir montavimą.
Šv.Kazimero (Naujosios Vilnios) parapijos klebonas Eigantas Rudokas

Nuotrauka0192

 


 

Maladiec vyrai!! Tikrai likau labai patenkintas, dabar bent garaze zinau, kur kas guli :D
Zigmas


 

Smagu, kad yra tokio pobūdžio įmonės, kurios greitai, kokybiškai, o svarbiausia – už prieinamą kainą viską puikiai sutvarko, suprojektuoja ir pataria. Vyras iš pradžių buvo prieš, bet dabar labai džiaugiasi. 
Sėkmės, Aldona


 

Fainai viska irenge, palyginus ne taip ir brangiai man viskas atsistojo, bet bent dabar neieskau atsuktuvo ar repliu puse valandos :D
Sergej


Sveiki!
Mielas Vladai, dėkoju Jums už operatyvią pagalbą!

Ačiū, kad atsiliepėte į mano SOS šūksnį ir pačiu laiku padarėt tvarką garaže ir rūsyje! Visam name tapo lengviau kvėpuot. Ačiū, kad siūlote tokią reikalingą paslaugą ir pagelbėjat, kai atrodo, kad niekas negali padėti… Didelis ačiū ir už lempas. Pagaliau turime daug šviesos!

Su šilčiausiais linkėjimais,

Edita